Kiralamak istediğiniz villayı detaylı inceleme butonuna tıklayıp villa içeriğe geldikten sonra rezervasyon yap butonuna tıklayabilirsiniz. Sonrasında tarihinizi seçip gerekli formu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Göndermiş olduğunuz ön rezervasyon formu ekip arkadaşlarımıza iletilecektir ve size SMS, Mail ya da sizi arayarak sonraki işlemler için bilgi vereceklerdir.

Villalarımızda yeme-içme hizmetimiz yoktur. Fakat villa içerisinde her türlü ekipman bulunmaktadır. Dilediğiniz de kendi yemeğinizi yapabilirsiniz. İstek dâhilinde özel yemek hizmeti ekstra ücret karşılığında hizmet verilmektedir.

Isıtma havuzlu villalarımız 01 Ekim ile 01 Mayıs tarihleri arasında bazı villalarımız da ekstra ücret karşılığında açılmaktadır. Villa açıklama kısmında ekstra ücret talep edilmez ibaresi bulunan villalarımızda ücret kabul edilmemektedir. Isıtma havuzlarımızın derecesi 26°C-30°C arasında değişmektedir.

Villa detaylarında toplam kişi kapasiteleri yazmaktadır. Yazılan kişi kapasitesi kadar villa da konaklama sağlanabilir.

Kalkan hava ulaşımını Dalaman Havalimanı (135 km) ya da Antalya Havalimanı (240 km) ile sağlayabilirsiniz. Havalimanında bulunan shuttle servisleri, araç kiralama ya da havalimanı otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kara yolu otobüs ile Kalkan a direk seferler bulunmaktadır.

Villalarımıza giriş yapmadan önce geniş ve detaylı temizlik yapılmaktadır. Yani misafirlerimiz villa ya temiz giriş sağlamaktadır. 7 günden az kiralamalarda ise tekrardan temizlik yapılmamaktadır (Kiralama süresi az rezervasyonlarda ekstra ücret talep edilmektedir.). Ancak 7 günden fazla yapılan kiralamalarda temizlik personelleri tarafından ücretsiz genel temizlik yapılmaktadır. Bu temizlikten herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Villalarımız misafirlerimize temiz ve hasar olmadan teslim edilmektedir. Tatil süresi boyunca tedbir amaçlı hasar depozitosu talep edilir. Verilen hasar depozitosu tatil sürecinizin bitiminde herhangi bir hasar olmaması durumunda ücret iade edilmektedir.

Muhafazakâr villalar etrafı perdeleme sistemi, ağaçlandırma, taş duvarlar ile kapatılmış villalardır. Havuz terası dışarıdan yabancı gözlerden uzak sizlere aileniz ile baş başa tatil imkânı sunmaktadır. İslami değerlere uygun villa seçenekleridir.

Sitemizde belirtilen fiyatlar kişi başı fiyatlar değildir. Yazılan fiyatlar günlük villa fiyatlarıdır.

Villalarımıza kafesli hayvanlar dışında hayvan kabul edilmemektedir. Evcil Hayvan Kabul Edilen binalar özellikle belirtilmektedir.

Villalarımızda minimum kiralama süresi 5 gece+temizlik ücreti olarak rezervasyon alınmaktadır. 7 gecelik kiralamalarda temizlik ücreti kabul edilememektedir. Maksimum ise istediğiniz kadar kiralama yapılmaktadır.

Rezervasyon sırasında yapılan sözleşmede belirtildiği gibi villa içerisinde etrafı rahatsız edecek şekilde gürültü, villanın zarar görmesi ve villanın namını düşürecek herhangi durumda ev sahibi çıkış sağlama hakkına sahiptir.

Tatil süresi boyunca misafirlerimiz Hivillamkalkan ekibi ile sürekli iletişim halinde kalmaktadırlar. Yaşanılan herhangi problemde telefon, SMS, e-posta ile iletişime geçebilir. Yaşanılan problemi çözmek için Hivillamkalkan ekibi mutlaka çözüm ekibi ile probleminizi çözmektedir.

Villalarımızın her biri farklı lokasyonda inşa edilmiştir. Kiralamış olduğunuz villanın konum bilgileri doğrultusunda yetkili ekip arkadaşımızdan bilgi alıp araç durumu ihtiyacı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hİvillamkalkan ekibi sadece kiralama hizmeti sunmaktadır. Araç kiralamak isteyen misafirlerimiz için anlaşmalı araç kiralama yapan firmalara yönlendirilebilir.

Havuz suları yılın belli döneminde değiştirilmektedir. Her misafir gelişinde değiştirmek mümkün değildir. Çünkü su dolum süresinin uzunluğu ve maliyeti en büyük etkendir. Fakat her gün yetkili arkadaşlarımız tarafından temizliği ve ilaçlanması yapılmaktadır. Bu sayede herhangi sağlık üzerine bir problem ortadan kalkmış, hijyen konusunda hiçbir şüphe doğurmamaktadır.

Rezervasyon sırasında size belirtilen ücretler dışında herhangi bir ücret ile karşılaşılmaz.

WHATSAPP
ARA
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Konaklama Tutarı0₺
  • Temizlik Ücreti0₺
  • Elektrik Ücreti0₺
  • Ön Ödeme0₺
  • Kalan Ödeme0₺
  • Toplam0₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış