loader loader
ARA
  • İletişim Numaraları

İptal Şartları

İptal Şartları

KİRALAMA/ ÖDEME / İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

 

Hesabımıza yatırılan, villa/apart kiralama bedelinin ön ödeme miktarı (EFT, Havale ve Mail Order ile) ödeme yaptığınız andan itibaren, villaya/aparta giriş tarihinize 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde dahi ön ödeme iade edilmeyecektir. Çünkü bu ödemenin tamamı villa/apart sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır. Geriye kalan miktarı, villaya/aparta giriş anında, tarafımıza ödemeniz gerekmektedir.

 

Kiracı, seyahat başlamadan önce seyahatlerini iptal edebilir. Kiracının iptal bildirimini HİVİLLAMKALKAN yazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez.

 

İptal durumlarında HİVİLLAMKALKAN, seyahatle ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masrafların karşılanması için seyahat anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden müşteriden belirli yüzdelerini alacaktır. Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.

 

İptal koşulları;

 

a- Villa kiralama işlemi için tarafımızdan tahsil edilen %30’lik depozitonun iadesi kesinlikle yoktur.

 

b- Villa kiralama işlemi villaya giriş tarihinden 30 gün öncesine kadar olursa villa kiralama bedelinin %30‘i ödenmek zorundadır.

 

c- Villa kiralama işlemi villaya giriş tarihi ile 29 gün öncesinde olursa %100 lük villa kiralama bedeli tahsil edilecektir.

 

d- HİVİLLAMKALKAN tarafından kiralama işleminin herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda. Tarafımızdan size bu bildirme işlemi en kısa surede yapılacaktır. Aynı anda Portföyümüzde aynı dönem için müsait aynı özelliklerde başka bir villa var ise misafirimize önerilecektir. Mücbir sebep (deprem, sel, afet vb.) olan durumlarda alınan ödemenin tamamı misafire iade edilecektir.

 

e- HİVİLLAMKALKAN üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz kiralama işlemi sonrasında belirtilen villaya gelmemeniz erken çıkış yapmanız durumunda hiçbir şekilde iade işlemi yapılmaz.

 

f- Portföyümüzde bulanan bazı Villa/Apart için ayrıca özel bir iptal politikası var ise villaya ait bilgiler bölümünde kesinlikle belirtilmiştir.

 

g-Tarafınızdan talep edilecek iade işlemlerinde mail veya iadeli taahhütlü yazılı olarak yapılan bildirimler esas alınacaktır, ve tarafımıza ulaştığı andan itibaren geçerli sayılacaktır.

 

h- Kiracının depozito ödemesi sonrasında kalan ödemeyi zamanında yapmaması durumunda, HİVİLLAMKALKAN belirtilen villayı başka şahıslara kiralama işlemini saklı tutar.

Size hizmet için buradayız. Tüm sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz İletişim sayfasında bullunmaktadır. Bizi Sosyal Medyadan da takip edebilir ya da iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram dan bizi takip edebilir, firmamız ve villalarımız hakkında güncel bilgilere ulaşabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Copyright © 2020 hivillamkalkan.com.
Teklif Al
WhatsApp Destek hivillamkalkan Whatsapp