loader loader
ARA
  • İletişim Numaraları

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

“Geçmişin deneyimi, geleceğimizin zorlukları karşısındaki en büyük avantajımız…” 15 yılı aşkın süredir, temelde turizm alanında olmak üzere; oto kiralama, restaurant ve emlak işleri olmak üzere bölgenin yüksek potansiyelleri tüm alanlarında uzman kadro ve deneyimimiz ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Antalya’nın mevsimsel olanakları ile değil, tüm yılın boyunca sunduğumuz hizmetler ile “ en iyisi “ için sizlerleyiz. 

3 ortaklı şirketimizin öncesinde, basamakları en baştan birer birer, ama emin adımlarla çıktık. Girdiğimiz her alanda, sıfırdan başlamanın heyecanı – sonrasında yılların verdiği deneyimin güveni ile bugünlere kadar geldik. Her işin temelinden başlamak, en alt katından başlayarak, her kademesinde her bölgesinde görev almak sahip olduğumuz bu eşsiz deneyimi kazandırdı. Ülkemizin turizm cenneti Antalya ve çevresinde hem yerli hem yabancı turistler için sınırsız seçenekler sunan hizmetlerimizle sizlerleyiz. Kiralama, konaklama, eğlence ve seyahat, turizm aktiviteleri ve daha fazlası şirketimiz bünyesinde yer alan alanın da uzman ve yetkin personelimiz tarafından sunulmaktadır. Uygun fiyatlarla, ister ekip ister aile boyu keyifli bir tatil deneyimi yaşatmak için sizlerleyiz. Bunun yanı sıra, çevremizdeki birçok turistik tesis ve işletmenin danışmanlık hizmetleri kapsamında da tercih ediliyoruz. Sahip olduğumuz enerji ve potansiyel sayesinde, sizlere de “ %100 memnuniyet “ sunmaya hazırız.

Villa Kiralama Oto Kiralama Turizm İşletmeciliği İnşaat ve Yapı Sektörü Restoran ve Yeme-İçme Alanları  Ve daha fazlası ile sizlerle tüm deneyimimizi paylaşmak unutulmaz bir çözüm ortağı olarak hayatlarınıza dokunmak istiyoruz. Türkiye’nin bu eşsiz güzelliklerine sahip bölgesinde, kendiniz, aileniz veya şirketiniz için kusursuz hizmetler arıyorsanız, şimdi doğru yerdesiniz En iyileriyle çalıştık, en iyileriyle tanıştık Şimdi, sizlere de bu ayrıcalığı yaşatmak için buradayız.

İlk adımı şimdi atın, hemen şimdi tanışalım.

Size hizmet için buradayız. Tüm sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz İletişim sayfasında bullunmaktadır. Bizi Sosyal Medyadan da takip edebilir ya da iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram dan bizi takip edebilir, firmamız ve villalarımız hakkında güncel bilgilere ulaşabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Copyright © 2020 hivillamkalkan.com.
Teklif Al
WhatsApp Destek hivillamkalkan Whatsapp