loader loader
ARA
  • İletişim Numaraları
Gösterilen 1 - 24 Toplam Villa 114
$263.99
img
For Sale
Villa

2BHK flat

Nor again is there anyone who loves or pursues obtain pain of itself, because

İslamlar
VİLLA DORUK
DOĞA İÇERİSİNDE
İslamlar
VİLLA NARİN 10
ISITMALI HAVUZLU VİLLA

İslamlar Neresidir?

İslamlar doğa güzelliklerini her zaman saklamış olan ve gelenlere adeta büyüleyici bir atmosfer sunan bir köydür. Eşi benzeri olmayan bir havaya ve güzelliğine sahiptir. Şehrin gürültüsünden uzlaşarak kafanızı rahatlıkla dinleyebileceğiniz bir yerdir. Yürüyerek ya da araç ile geçeceğiniz yollarının tamamı sizi tarihin sayfalarında gezdirecektir.

Konum olarakta rahatlıkla ulaşım sağlanan bir yerdedir. Özel araç ilke gidecek olursanız Antalya’dan 2.5 saatte Fethiye’den 1 saat kadar sürede varabilirsiniz. Çevresinde yer alan Kaputaş, Patara, Likya Yolları ve Toros Dağlarını araç ile giderseniz kısa sürede görebilirsiniz.

Yüzmek için birçok tercih edeceğiniz alan bulunur ancak yine bir araç yardımıyla buralara ulaşabilirsiniz. Patara plajı ve Kaputaş plajı bu plajlardan bazılarıdır.

Bu köyde sağlıklı beslenmekte oldukça basittir. Genel de tarımla ve hayvancılıkla uğraşan yöre halkından dilediğiniz ürünleri satın alabilir doğallığın tadına varabilirsiniz. Plajlardan, tarihi alanlara kadar birçok güzellik sizi burada karşılayacaktır. Çevresinde bulunan koylar, ilçeler ve şehir merkezlerine ulaşım oldukça basittir. Size sadece tatilin keyfini çıkarmak ve doyasıya yaşamak kalır. Herkese uygun yapılacak bir şey mutlaka burada bulunur.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram dan bizi takip edebilir, firmamız ve villalarımız hakkında güncel bilgilere ulaşabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Copyright © 2020 hivillamkalkan.com.
Teklif Al
WhatsApp Destek hivillamkalkan Whatsapp